Vianoce a cappella 2023

Zapáľte symbolicky spolu s nami prvú adventnú sviečku,
srdečne Vás pozývame na koncert vokálnych zoskupení, VIANOCE A CAPPELLA.

Odznejú najkrajšie a najznámejšie vianočné piesne v podaní speváckych zborov a hosťky, Mgr.  et  Mgr. art. Jany  Jazudekovej, DiS.art., ktorá je finalistkou operných štúdii v Zurichu, Kolíne, Grazi a Mníchove. Uspela tiež na medzinárodných súťažiach, napr. Imricha Godina vo Vrábľoch, M. Schneidera- Trnavského v Trnave, súťaž A. Dvořáka v Karlových Varoch, Luciano  Pavarotti  Giovani  Competition vo Vercelli- Taliansko, Competitzione dell´Opera- v Drážďanoch a Brémach  (DE), Medzinárodná spevácka súťaž  ,,Cittá  di    Bologna“ (IT), a iné. 
Predviedla sa v rámci Medzinárodného festivalu vo Wexforde (Írsko), ale aj v Slovenskom národnom divadle, koncertne taktiež spolupracovala s telesami ako Sinfonietta Bratislava, Capella Istropolitana, Musica Aeterna, orchester Štátnej opery Banská Bystrica a Košice, orchester Slovenskej filharmónie či orchester Košickej filharmónie.

Tú správnu predvianočnú atmosféru dotvoria vianočné trhy, na ktorých nájdete inšpirácie na vianočné darčeky. Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc na Osvete bude vôňa punču, oblátok a medovníkov, ktoré si tiež budete môcť zakúpiť. A vo vianočnej tvorivej dielni si môžete vyrobiť ozdobu na stromček.

vstupné 5 €

Vianočné trhy a tvorivé dielne od 15.00 do 19.00

Kontakt:
Mgr. Judita Frantová, 045/6781 304, spev@osvetaziar.sk
 
Z verejných zdrojov podporil

 

Čas a miesto konania