Dnes je 16.04.2021, meniny má Dana/Danica.

Cineama

vytlačiť

Kontakt: Mgr. Miroslav Hric 0908 288 897 alebo 045/678 13 08
pos.fotofilm@gmail.com alebo fotofilm@osvetaziar.sk

  

Cineama - krajská súťaž a prehliadka neprofesionálnej filmovej tvorby.
29. ročník

uzávierka súťaže: 23. 4. 2021
súťažná prehliadka filmov: 15. 5. 2021 (15:00 h.) 
Krajská hvezdáreň a planetárium M. Hella v Žiari nad Hronom
 
Organizátori ROS, zasielajte postupujúce filmové diela zo svojich regiónov na nižšie uvedené mailové adresy,
dodržujte propozície krajského kola.
 
 

Cineama - regionálna súťaž a prehliadka neprofesionálnej filmovej tvorby.

 
Pošli video do súťaže a postup do regionálneho kola - UZÁVIERKA PREDĹŽENÁ!
 
 
 
Termíny: 
uzávierka: 15.4. 2021
termín súťaže 19.4. 2021
 
Do súťaže sa prihlasuje prostredníctvom elektronickej prihlášky (kliknite Prihlásenie do súťaže).
Vytvoríte si prístup prostredníctvom vášho mailu a hesla.
Do súťaže posielate svoje filmové diela prostredníctvom linku (google disk, uloz.to...).
 
Všetky informácie Vám poskytne organizátor telefonicky alebo mailom.
 
Tešíme sa na Vašu účasť!
 
 
      

Z verejných zdrojov podporil

 

 
 
 
 
Celoštátne kolo 29. ročníka Cineama sa uskutočnilo v Kine Žriedlo v Bardejovských Kúpeľoch.
Viac informácií a výsledky tu.
 

Výsledková listina

autori vo veku do 16 rokov

animovaný film
1. miesto
Kolektív žiakov ZŠ Klokočova Hnúšťa, Vesmírna promoakcia
2. miesto
Kolektív žiakov Špeciálna ZŠ Rimavská Sobota, Fotografovanie obyvateľov lesa

hraný film
1. miesto
Eliška Knoppová, Klára Lepeňová – ZŠ Vyhne, Štvorlístok
2. miesto
Lucia Vlková – ZŠ Vyhne, Najkrajší dar
3. miesto
Ema Kúšiková, Erik Kmeť – ZŠ Vyhne, Sen

videoklip
1. miesto
Matúš Dubina, Sarah Procnerová – ZŠ Vyhne, Šťastné a veselé

minútový film
čestné uznanie
Patrik Kmeť – Hriňová, Činy, nie slová

autori vo veku do 21 rokov

hraný film
1. miesto
Matthias Kasar – Rimavská Sobota, Holič

autori vo veku nad 21 rokov

dokument
2. miesto
Miroslav Kalach – Krupina, Barcelona – Po stopách Gaudího
3. miesto
Emil Chlebničan – Kriváň, Via ferrata
3. miesto
Jozef Weis – Zvolen, Letná škola archeológie
čestné uznanie
Emil Chlebničan – Kriváň, Aby bolo cestovanie bezpečné
čestné uznanie
Koloman Cicko – Veľký Krtíš, Slnečné hodiny

minútový film
1. miesto
Emil Chlebničan – Kriváň, Inkaso
2. miesto
Ivan Vredík – Žihľava, Nooo!
3. miesto
Ivan Vredík – Žihľava, Zázračný nápoj

experiment
1. miesto
Kristian Borzy – Rimavská Sobota, Old Forest – Zelená voda Kurinec

hraný film
1. miesto
Ivan Vredík – Žihľava, Strach
2. miesto
Emil Chlebničan – Kriváň, Sen
3. miesto
Ivan Vredík – Žihľava, 3x Helena

 OsvetaZiar na Facebooku

Odporúčame

Jarný salón 2021

Výstavy

Jarný salón 2021 33. ročník regionálnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum Do súťaže sa prihlásilo ...

76. výročie oslobodenia

Vzdelávanie

Posledné výstrely v 2. svetovej vojne v okresoch Banská Štiavnica, Žarnovica a Žiar nad Hronom doznievali práve v ...