Dnes je 21.08.2019, meniny má Jana.

Foto, film

vytlačiť

Výsledková listina CINEAMA 2019 Banskobystrický kraj

27. ročník krajskej postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby 

Hlavná cena súťaže
Jeden deň vo Vienale - Kolektív žiakov ZUŠ Rimavská Sobota

Súťažná kategória autori do 16 rokov

Animovaný film
1. miesto
Mimoň (Znovzrodenie) – Kolektív žiakov ZŠ Klokočova Hnúšťa
čestné uznanie
Olympiáda – Kolektív žiakov Špeciálna Základná škola Rimavská Sobota
Problémy ceruzky Zuzky - Kolektív žiakov ZŠ Klokočova Hnúšťa

Hraný film
1. miesto
Ako to bolo doslova 2 - Eliška Knoppová, Vyhne
2. miesto
Zahráme sa - Ema Kúšiková, Sarah Procnerová, Vyhne
3. miesto
We love Horrors! - Ema Kúšiková, Erik Kmeť, Vyhne

Reportáž, Dokument
1. miesto
Tradícia pretkaná vlnou - Kolektív žiakov ZŠ Rimavská Sobota
2. miesto
Cesta piva - Eliška Knoppová, Klára Lepeňová, Vyhne
3. miesto
Vianočný program - Denis Laco, Hodruša – Hámre
čestné uznanie
Noc hradov a zrúcanín - Timotej Ziman, Lea Lepeňová, Vyhne

Videoklip
1. miesto
Swing - Ema Kúšiková, Sarah Procnerová, Vyhne

Súťažná kategória autori do 21 rokov

Animovaný film
1. miesto
Metamorfóza - Kolektív študentov SSUŠ Hodruša – Hámre

Hraný film
1. miesto
Sen - Dávid Baránek, Budča

Reportáž, dokument
1. miesto
Jeden deň vo Vienale - Kolektív žiakov ZUŠ Rimavská Sobota

Súťažná kategória autori nad 21 rokov

Hraný film
1. miesto
Talizman - Emil Chlebničan, Kriváň

Reportáž
1. miesto
Maľovať môže každý - Ľubomír Činčura, Lučenec
2. miesto
Príbeh ostrova Island - Jozef Weis, Zvolen
čestné uznanie
Vlakom okolo Slovenska - Miroslav Kalach, Krupina

Experiment
čestné uznanie
Muž v bielom plášti - Peter Čákovský, Žarnovica

Videoklip
1. miesto
Trampské perly - Ivan Vredík, Žihľava

Minútový film
1. miesto
Upozornenie - Emil Chlebničan, Kriváň
2. miesto
Škodo...radosť - Ivan Vredík, Žihľava
3. miesto
Mama poraď - Emil Chlebničan, Kriváň

 

 


 

AMFO 2019
31. 
ročník regionálnej postupovej súťaže
a výstavy 
amatérskej fotografickej tvorby.

Výsledková listina

I. skupina • autori do 16 rokov

čiernobiela fotografia

  1. miesto Matej Bielik • Stratený
  2. miesto Alexandra Lepková • Činely • Rock
  3. miesto Elizabeth Gálová • Pre šťastie

farebná fotografia

  1. miestoEma Debnárová • Paradajka v západe slnka • Paradajka po daždi
  2. miesto Martina Štullerová • Svätec • Kreslo
  3. miesto Patrícia Búryová • Krehkosť sveta

čestné uznanie Elizabeth Gálová • Radosť

cykly a seriály

  1. miesto Ester Hrnčiarová • V zajatí ľadu, Ľadoví strážcovia, Zamrzla si naopak

II. skupina • autori do 21 rokov

čiernobiela fotografia

  1. miesto Matej Jánošík • Harmonikár
  2. miesto Michaela Kundráková • V rade
  3. miesto Elizabeth Vojteková • Shapes

farebná fotografia

  1. miesto Vanesa Hrnková • Mario • UV
  2. miesto Júlia Mikulášová • Vo vetre
  3. miesto Timea Selecká • Hojdačka

čestné uznanie Matej Jánošík • Špania dolina

III. skupina • autori nad 21 rokov

čiernobiela fotgrafia

  1. miesto Veronika Klimantová • Čas minulosti • Symetria minulosti
  2. miesto Milan Husnaj • Portrét • Línia
  3. miesto Martin Valach • Nie sme
  4. miesto Zuzana Komendová • Chodiace tiene

čestné uznanie Alena Arvayová • Myšlienky

farebná fotografia

  1. miesto Zuzana Komendová • Radostný deň
  2. miesto Soňa Ďurková • Oheň a ľad • Jesenný pohľad
  3. miesto Matúš Mikula • Taxi plašiak
  4. miesto Veronika Klimantová • Maltský záliv pohody

čestné uznanie Ľubica Kormaňáková • Relax

cykly a seriály

  1. miesto Miroslav Zacharovský • Motocross
  2. miesto Martin Valach • Bytová jednotka

 

 

 

 

 OsvetaZiar na Facebooku

Odporúčame

Spievam, spievaš, spievame

Folklór

Istotne si mnohí z vás radi zaspievate ľudové piesne, zahráte si na husličkách, heligónke, píšťalke, fujarke, alebo inom ...

POPhronie 2019

Rôzne

POPhronie 2019 regionálna súťaž a prehliadka v speve populárnych piesní A je to tu! Využite jedinečnú možnosť a zúčastnite sa regionálnej súťaže ...

Salamander a baníctvo očami detí a mládeže 2019

Výstavy

Príďte si spríjemniť začiatok školského roka do Štiavnici! Pozývame všetkých na slávnostné vyhodnotenie a vernisáž výstavy regionálnej súťaže ...

Maja Beňová a priatelia

Rôzne

Pozor pripravujeme hudobnú bodku za letom – folkový autorský podvečer „Maja Beňová a priatelia“, ktorý sa uskutoční pri príležitosti ...

chute spod sitna

Rôzne

Staré recepty sme spolu úspešne zozbierali, je čas aby ste ich prišli ochutnať  21. 9. 2019 od 13.00 h ...