Dnes je 18.06.2019, meniny má Vratislav/Vratislava.

Foto, film

vytlačiť

Výsledková listina CINEAMA 2019 Banskobystrický kraj

27. ročník krajskej postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby 

Hlavná cena súťaže
Jeden deň vo Vienale - Kolektív žiakov ZUŠ Rimavská Sobota

Súťažná kategória autori do 16 rokov

Animovaný film
1. miesto
Mimoň (Znovzrodenie) – Kolektív žiakov ZŠ Klokočova Hnúšťa
čestné uznanie
Olympiáda – Kolektív žiakov Špeciálna Základná škola Rimavská Sobota
Problémy ceruzky Zuzky - Kolektív žiakov ZŠ Klokočova Hnúšťa

Hraný film
1. miesto
Ako to bolo doslova 2 - Eliška Knoppová, Vyhne
2. miesto
Zahráme sa - Ema Kúšiková, Sarah Procnerová, Vyhne
3. miesto
We love Horrors! - Ema Kúšiková, Erik Kmeť, Vyhne

Reportáž, Dokument
1. miesto
Tradícia pretkaná vlnou - Kolektív žiakov ZŠ Rimavská Sobota
2. miesto
Cesta piva - Eliška Knoppová, Klára Lepeňová, Vyhne
3. miesto
Vianočný program - Denis Laco, Hodruša – Hámre
čestné uznanie
Noc hradov a zrúcanín - Timotej Ziman, Lea Lepeňová, Vyhne

Videoklip
1. miesto
Swing - Ema Kúšiková, Sarah Procnerová, Vyhne

Súťažná kategória autori do 21 rokov

Animovaný film
1. miesto
Metamorfóza - Kolektív študentov SSUŠ Hodruša – Hámre

Hraný film
1. miesto
Sen - Dávid Baránek, Budča

Reportáž, dokument
1. miesto
Jeden deň vo Vienale - Kolektív žiakov ZUŠ Rimavská Sobota

Súťažná kategória autori nad 21 rokov

Hraný film
1. miesto
Talizman - Emil Chlebničan, Kriváň

Reportáž
1. miesto
Maľovať môže každý - Ľubomír Činčura, Lučenec
2. miesto
Príbeh ostrova Island - Jozef Weis, Zvolen
čestné uznanie
Vlakom okolo Slovenska - Miroslav Kalach, Krupina

Experiment
čestné uznanie
Muž v bielom plášti - Peter Čákovský, Žarnovica

Videoklip
1. miesto
Trampské perly - Ivan Vredík, Žihľava

Minútový film
1. miesto
Upozornenie - Emil Chlebničan, Kriváň
2. miesto
Škodo...radosť - Ivan Vredík, Žihľava
3. miesto
Mama poraď - Emil Chlebničan, Kriváň

 

 


 

AMFO 2019
31. 
ročník regionálnej postupovej súťaže
a výstavy 
amatérskej fotografickej tvorby.

Výsledková listina

I. skupina • autori do 16 rokov

čiernobiela fotografia

  1. miesto Matej Bielik • Stratený
  2. miesto Alexandra Lepková • Činely • Rock
  3. miesto Elizabeth Gálová • Pre šťastie

farebná fotografia

  1. miestoEma Debnárová • Paradajka v západe slnka • Paradajka po daždi
  2. miesto Martina Štullerová • Svätec • Kreslo
  3. miesto Patrícia Búryová • Krehkosť sveta

čestné uznanie Elizabeth Gálová • Radosť

cykly a seriály

  1. miesto Ester Hrnčiarová • V zajatí ľadu, Ľadoví strážcovia, Zamrzla si naopak

II. skupina • autori do 21 rokov

čiernobiela fotografia

  1. miesto Matej Jánošík • Harmonikár
  2. miesto Michaela Kundráková • V rade
  3. miesto Elizabeth Vojteková • Shapes

farebná fotografia

  1. miesto Vanesa Hrnková • Mario • UV
  2. miesto Júlia Mikulášová • Vo vetre
  3. miesto Timea Selecká • Hojdačka

čestné uznanie Matej Jánošík • Špania dolina

III. skupina • autori nad 21 rokov

čiernobiela fotgrafia

  1. miesto Veronika Klimantová • Čas minulosti • Symetria minulosti
  2. miesto Milan Husnaj • Portrét • Línia
  3. miesto Martin Valach • Nie sme
  4. miesto Zuzana Komendová • Chodiace tiene

čestné uznanie Alena Arvayová • Myšlienky

farebná fotografia

  1. miesto Zuzana Komendová • Radostný deň
  2. miesto Soňa Ďurková • Oheň a ľad • Jesenný pohľad
  3. miesto Matúš Mikula • Taxi plašiak
  4. miesto Veronika Klimantová • Maltský záliv pohody

čestné uznanie Ľubica Kormaňáková • Relax

cykly a seriály

  1. miesto Miroslav Zacharovský • Motocross
  2. miesto Martin Valach • Bytová jednotka

 

 

 

 

 OsvetaZiar na Facebooku

Odporúčame

Naša kronika

Vzdelávanie

Obce, mestá, školy, OZ, kronikári nášho regiónu zbystrite pozornosť! Pripravili sme pre Vás skvelý workshop plný užitočných informácií, ...

Náckova Štiavnica

Rôzne

Priaznivci baníckej tradície, Náckových špásov a milovníci historických vlakov pozor, zbystrite pozornosť! Pripravujeme už 15. ročník Náckovej Štiavnice, ...

Čarojánska moc

Rôzne

Svätojánska noc v sebe od nepamäti niesla istú magickosť ktorá sa preniesla aj do zvykov či čarov ľudí. ...

Ostrogrúnska ostrá kosa 2019

Rôzne

Obec Ostrý Grúň v spolupráci s Pohronským osvetovým strediskom Vás pozýva na Ostrogrúnsku ostrú kosu, ktorá sa ...

Chute spod Sitna - beseda

Rôzne

Obed od starkej alebo mamin nedeľný koláč. Vždy keď ho zavoniate prenesiete sa v čase, vždy keď ho ...