Letné školičky 2023

Aj v tomto roku sme pre Vaše deti pripravili letné školičky.

Vyberte si program podľa záujmov svojho dieťaťa, ktorý sme pripravili so skúsenými lektormi. Čakajú nás hry, vzdelávacie aktivity, tvorenie a objavovanie, ale najmä veľa pravej letnej zábavy.

 

Ďakujeme za váš záujem, školička je plne obsadená

prihlás sa

Veda nie je nuda, ale zábava, hra a tvorivosť. Pre našich malých vedcov sme preto pripravili veľa zábavných pokusov, výlet do skanzenu Vydrovo a Lesníckeho a drevárskeho múzea vo Zvolene, návštevu priemyselného parku SNP a spoznávanie sveta archeológie.
kontakt: banskastiavnica@osvetaziar.sk, 045/6781 307

 

Ďakujeme za váš záujem, školička je plne obsadená

prihlás sa

Porozprávame sa o upcyklácii a zo starých vecí vytvoríme nové originály, ktoré nám budú slúžiť ďalej. Budeme tvoriť z hliny, točiť na hrnčiarskom kruhu, zdobiť technikou vyškrabávania a farbiť hlinkou. Niečo pekné si upaličkujeme, vyrobíme si ekologický obal na desiatu, niečo si upletieme, utkáme a vyrobíme si veselú dekoráciu do detskej izby.
kontakt: remesla@osvetaziar.sk, 0908 483 585

 

Ďakujeme za váš záujem, školička je plne obsadená

prihlás sa

Na doskách, ktoré znamenajú svet vytvoríme spoločné divadelné predstavenie. Začneme scenárom, kostýmami, kulisami a prejdeme až rekvizitám. Vyskúšame si všetky dôležité role v divadle od režiséra až po šepkára. Na záver pripravíme divadelné predstavenie pre našich rodičov, starých rodičov a kamarátov. 
Letná divadelná školička bude prebiehať pod vedením skúsenej lektorky a pedagogičky Mgr. Lucii Panáčkovej.
kontakt: divadlo@osvetaziar.sk, 0915 819 989
 
 
 
Ďakujeme za váš záujem, školička sa nekoná
 

Fruštikuj v záhrade s ľudovou povesťou, zanôť si ľudovú pieseň, opáč niečo o ľudových tradíciách a remeslách, oprobuj si kroj, zahraj sa ľudové hry, a hybaj s nami maľovanou dedinou.
kontakt: folklor@osvetaziar.sk, 0905/11 77 95

 

Ďakujeme za váš záujem, školička je plne obsadená

prihlás sa

Buď COOL a zapoj sa do letnej tanečnej školičky CoolDance. Budeme veľa tancovať, vyskúšame rap, graffiti, parkour, natočíme vlastný videoklip, pripravíme záverečný program pre rodičov, ale hlavne zažijeme veľa, veľa zábavy spolu s tanečníkmi z OZ Planéta pohybu.
kontakt: modernytanec@osvetaziar.sk, 045/678 13 04

 

Ďakujeme za váš záujem, školička sa nekoná

prihlás sa

Buď s nami „v obraze“ a staň sa tvorcom audiovizuálneho umenia.Postav sa pred kameru a buď reportér, postav sa za kameru a buď filmár, posaď sa za mikrofón a buď rozhlasový moderátor, vezmi do ruky rôzne predmety, farby, textílie a buď umelec, ktorý vytvára neobyčajné priestorové objekty plné farieb a hry svetla a tieňa.
kontakt: pos.prevencia@gmail.com, 045/6781 307, 0918 846 480

 

Ďakujeme za váš záujem, školička je plne obsadená

prihlás sa

Päť dní tvorivých a zážitkových aktivít, maľovanie, kreslenie, výtvarné zábavné hry, objavovanie, spoznávanie umenia, kultúry a nielen to.
kontakt: fotofilm@osvetaziar.sk, 0908 288 897

 

Cena: 100 € za jednu školičku (v cene je zahrnutý obed, materiál, lektori, výlety).
Letné školičky sú určené deťom vo veku od 7 do 14 rokov (podmienka je absolvovaný 1. ročník ZŠ).

 

 

 

 

 

 

Čas a miesto konania