Na skok za umením I. – Osobná mandala

tvorivá dielňa

„ KRUH – SYMBOL – ENERGIA – DUŠA“ to všetko je mandala a omnoho viac...

Lektorka: Anita Tiralová

Osobná mandala, alebo aj mandala podľa dátumu narodenia a mena je výtvarne stvárnený „Obraz vlastnej duše“. Všetko má svoj význam a vytvára jeden ucelený celok. Preto je každá jedna mandala jedinečná a šitá  na mieru. Keďže tak, ako písmená, čísla, tvary aj farby majú svoju vlastnú vibráciu, aj samotná farebnosť mandaly nie je náhodná. 

Jednotlivé farby sa priraďujú podľa presného princípu. V tomto spôsobe vypracovania osobná mandala predstavuje „zhmotnený otlačok duše“. Tam je zakotvená podstata jej fungovania na mimozmyslovej úrovni.


Vaša osobná  mandala bude vytvorená podľa vášho mena a dátumu vášho narodenia. 

Bude vo veľkosti A4 a vami  intuitívne vyfarbená, podľa  pocitov, myšlienok, vnímania.

Lektorka sa vopred postará o vytvorenie osobných mandál na základe vašich osobných údajov (meno, priezvisko, dátum narodenia), vy už len dostanete svoje osobné mandaly, ktoré budete pod vedením lektorky maľovať.

Kreatívne posedenie pri osobných mandalách nevyžaduje žiadne špeciálne skúsenosti s výtvarnými technikami, ani so samotným maľovaním. Vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Príďte medzi nás, nechajte za dverami svoje každodenné starosti, vypnite hlavu a príďte sa kreatívne vyžiť.

Počet miest je obmedzený, tvorivá dielňa je určená pre menšiu skupinku ľudí s individuálnym prístupom v príjemnom prostredí. 

Preto je potrebné aby ste sa prihlásili vopred, najneskôr do 15. 4.

PRIHLÁŠKA

Účastnícky poplatok: 33 €/ dospelí
                               15 €/ deti do 12 rokov

(účastnícky poplatok zahŕňa výpočet osobnej mandaly, materiál a občerstvenie) 

Pripravujeme:

JÚN 2024 Akvarel z kvetov a bylín – priame získavanie pigmentov z rastlín vo forme akvarelových farieb, ich využitie na lazúrové maľovanie obrazov. Tvorivá dielňa v exteriéri aj pre rodiny s deťmi.

 

Bližšie informácie:
Ivana Žňavová
pos.prevencia@gmail.com
045 67 81 307

 

Čas a miesto konania